DataLife Engine / Eğitimcinin Eğitimi Uzmanlık Programı

Eğitimcinin Eğitimi Uzmanlık Programı

Eğitimcinin eğitimi programı, günümüz iş hayatında  yönetim kademelerinde görev yapan  ve sorumlu olduğu bölümün başarılı olması için astlarına öğretme görevi olan tüm profesyonellerin katılması gereken bir bir eğitimdir.

Eğitimcinin eğitimi programı verimli bir öğrenme sürecinin ve öğrenilenlerin uygulamasının tüm aşamalarını uygulamalı olarak işlendiği bir programdır. Eğiticiye eğitim süreci boyunca neyi nasıl yapacağını uygulamalı olarak anlatırken bir taraftan da denenmiş ve başarısı kanıtlanmış pratik sunum tekniklerini öğrenme fırsatı sunmaktadır. Eğitimcinin eğitimi, yetişkin eğitimi ile ilgili kuramsal bilgiyi anlaşılır ve uygulanabilir bir şekilde sunulmaktadır.

Eğiticilik yeteneğinin geliştirilmesi yönetici ve yönetici adayları için çalışanlara doğru ve kalıcı bilgi aktarımını kolaylaştırır.

Eğitimcinin eğitimi programına katılan yönetici ve yönetici adayları işletme içinde karşılaşılan sorunların çözülmesinde eğitim ile başarılı sonuçların nasıl alınabileceğini öğrenirler.

Organizasyonlarda çalışanların eğitimi, özenle ele alınması gereken çok boyutlu bir süreçtir. Eğitim süreçlerinin doğru yöntemlerle hazırlanıp yönetilmediği durumlarda, şirket içi öğrenme ve gelişme heyecanı kolayca düşer. Bu nedenle yöneticilerin yaptıkları işi ve personel eğitimini çok iyi bilmesi gerekir. Yöneticiler ekip ruhunu hissettirebilmek için personel profiline hakim olmalı doğru zamanlarda doğru adımları hem kendi adına hem de ekibi adına atabilecek eğiticinin eğitimi donanımına sahip olmalıdır.

Yerinde ve doğru eğitim teknikleri ile yapılan çalışmalar, iş yaşamının ayrılmaz bir parçası, sağlıklı büyümenin ve rekabette başarılı olmanın temel koşuludur.

PROGRAM DETAYLARI

 

 HAFTA SONU GRUBU  

HAFTA İÇİ GRUBU

BAŞLANGIÇ TARİHİ

21 Ekim 2017

23 Ekim 2017

EĞİTİM GÜN ve SAATLERİ

 Cumartesi Pazar      10.00 - 16.00

Pazartesi Salı  Çarşamba  Perşembe Cuma 10.00 - 16.00

TOPLAM SÜRE

36 Saat /  3 Hafta

36 Saat / 2 Hafta

TOPLAM ÜCRET

                            1.500 TL

EĞİTİM YERİ

  Mecidiyeköy  /  Kadıköy

E-Posta

   egitim@gelisimakademisi.com

TELEFON

  0 212 274 09 35 – 0 532 574 64 08

SERTİFİKA

 MEB Onaylı Uzmanlık Sertifikası

NOT

Çay , kahve ve ara yiyecekler ikramımızdır.

EĞİTİM PROGRAMI

      Eğitim İçin Fiziksel Hazırlık

18-02-2015, 21:40
Вернуться назад