DataLife Engine / İş Hayatında Sonuç Odaklı İş ve Zaman Yönetimi Eğitimi‏

İş Hayatında Sonuç Odaklı İş ve Zaman Yönetimi Eğitimi‏

Günümüz iş dünyasında firmaların, belirledikleri hedeflere ulaşabilmesi için çalışanlarını tüm yönleri ile başarılı bir şekilde yönetip yönlendirerek yeteneklerini geliştiren ve kişisel yetkinliklerini, becerilerini arttıran yöneticiler uzun vadeli, kalıcı başarıyı yakalayabilir.

Günümüz iş hayatında etkin, verimli ve sonuç odaklı çalışma gerekliliği, dolayısıyla etkin zaman yönetimi her çalışan için birincil önem taşımaktadır. Hızlı ve değişken koşullar ve çalışma hayatı çalışanlara belli bir sürede ya daha fazla iş yapmak ya da aynı işi daha kısa sürede yerine getirmek zorunda bırakmıştır. Bu yüzden zamanın verimli ve doğru bir şekilde planlanması ve kullanılması gerekmektedir.

Zaman yönetimi eğitimi; ödünç alınamayan, sadece kullanılan ve sürekli kaybedilen varlık olan zamanın israf edilmeden nasıl etkin ve verimli bir şekilde kullanılabileceğini öğretmeyi amaçlamaktır.

Zaman Yönetimi eğitimi, zaman sıkıntısı çeken herkese; günlük hayattan kesitler sunarak, zamanlarını daha değerli kılmanın, işlerinde başarılı ve hayatta mutlu olmanın anahtarlarını sunmaktır.

Bu eğitimde yönetim kademesinde bulunan yöneticilerin iletişim becerileri, planlama, organizasyon, liderlik, kontrol, yetki devri, çatışma yönetimi ve zaman yönetimi konularında bilgi ve becerilerini geliştirilerek başarılı, vizyoner, astlarını çok iyi yönetebilen bireyler olmaları hedeflenmektedir.

 

 

PROGRAM DETAYLARI

 

 

HAFTA SONU GRUBU

HAFTA İÇİ GRUBU

EĞİTİM TARİHİ

   16-17 Eylül 2017

  19-20 Eylül 2017

EĞİTİM GÜN ve SAATLERİ

Cumartesi - Pazar 10.00-16.00

Salı - Çarşamba 10.00-16.00

EĞİTİM SÜRESİ

2 Gün

2 Gün

EĞİTİM ÜCRETİ

600 TL+KDV

EĞİTİM YERİ

Mecidiyeköy/Kadıköy

E-POSTA

iletisim@gelisimakademisi.com

TELEFON

0 212 274 09 35– 0 532 574 64 08

SERTİFİKASYON

Gelişim Akademisi Eğitim Katılım Sertifikası

İKRAM

Çay, kahve ve ara yiyecekler ikramımızdır.

 

EĞİTİM İÇERİĞİ

 

YÖNETİM BECERİLERİ GELİŞTİRME
 

ETKİN ZAMAN YÖNETİMİ


19-10-2015, 15:34
Вернуться назад