Tamamen uygulamalı ağırlıklı, insan odaklı, bilgi, tecrübe ve dostluk paylaşım odaklı eğitim programlarımızla dış ticareti sevdirerek, eğlenceli bir ortamda eğitim imkanı sunuyoruz.  Dış ticaretin tüm süreçlerini uygulamalı bir şekilde yaşayarak, severek, keyif alarak öğrenecek; öğrendiğiniz bilgileri iş hayatında rahatlıkla uygulayabileceksiniz. 

EĞİTİM METODUMUZ 

Dış Ticaret Eğitimimiz alanında uzman, sektörün içinden gelen, deneyimli eğitmenler tarafından uygulamalı olarak sunulmaktadır.  Bilgi, iş hayatında yaşanmış örneklerle, vaka analizleri yapılarak uygulamalı olarak anlatılır. Katılımcılara eğitim esnasında firma kurup, ürün, sektör seçtirerek -bu bilgi iş hayatında nasıl karşıma çıkar ve nasıl kullanabilirim mantığıyla- işliyoruz. Katılımcıların tüm konuların mantığını kavramış olmalarına özen gösteriyor, dış ticaret eğitimini tüm yönleriyle uygulamalı olarak gösteriyoruz. Eğitim sonunda sunduğumuz staj imkânıyla da öğrendiklerini pratikte de görmelerini ve kısa zamanda bir firmanın dış ticaret departmanını yönetebilecek, firmaları adına yurtdışı pazarlardan müşteri ve tedarikçi araştırması yapabilecek, ihracat, ithalat, gümrük, lojistik, banka süreçlerini yürütebilecek seviyeye gelmelerini sağlıyoruz.

FARKIMIZ

Katılımcılarımıza sağladığımız staj imkânıyla eğitim süresi boyunca gördükleri konuları canlı olarak uygulama imkânı sağlıyoruz.Eğitimden sonra da gerek telefon, mail, msn gerekse bizzat firmalarına kadar giderek karşılaştıkları her türlü soru ve sorunda öğrencilerimize ücretsiz ve süresiz destek oluyoruz.Gerek katıldıkları eğitimden sonraki tüm eğitimlere istedikleri kadar katılma imkânı sağlayarak, gerekse birebir ders yaparak konuları tekrar etme ve gözden geçirme imkânı sağlıyoruz. 

SINIRSIZ TEKRAR VE SINIRSIZ DANIŞMANLIK HİZMETİ
Sunduğumuz sınırsız danışmanlık sınırsız tekrar hakkıyla da, sadece sunduğumuz eğitimle bırakmıyor, katılımcının iş hayatında karşılaştığı her türlü soru, sorun ya da durum karşısında birebir yardımcı oluyoruz. Kendi işini kurmak isteyenlere de girişim fikrinin ortaya çıkmasından projenin gerçekleşip işe dönüşmesine kadarki tüm süreçlerde birebir, süresiz, ücretsiz danışmanlık yapıyor, destek oluyoruz.

EĞİTMENLERİMİZ  

Eğitim, dış ticaretin ihracat, ithalat, gümrük, lojistik, banka gibi tüm süreçlerinde çalışmış ve halen çalışan, uygulamadan gelen eğitmenler tarafından sunulmakta, canlı örnekler ve yaşanmışlıklarla desteklenmektedir.

İŞ BULMA İMKANI  

Bir çok iş adamları derneği, insan kaynakları danışmanlık firmaları, sanayi siteleri, ticaret odaları v.b. kurumlarla yaptığımız anlaşmalarla iş arayan ya da kariyerine yeni bir işte devam etmek isteyen kursiyerlerimize yardımcı oluyoruz. ( Dikkat: İş garantisi veremiyoruz yönlendirmeler yapıyoruz)

EĞİTİMİN KAZANDIRACAKLARI
 * Günümüzün gözde mesleklerinden birine sahip olacaksınız. * Bir firmanın tüm dış ticaret işlemlerini rahatlıkla yürütebileceksiniz. * Firmanızı uluslararası pazarlara açarak yeni müşteriler bulacak, satışlarınızı arttıracaksınız. * Firmanızın üretimde kullandığı hammaddeleri ya da yurtiçinde talep gören ürünleri uluslararası pazarlarda araştırıp daha uygun fiyata ithal      edeceksiniz. * Tüm dış ticaret işlemlerini en iyi şekilde organize edip firmanızı en yüksek kârlılığa ulaştıracak vizyona ulaşacaksınız.

PROGRAM SONUNDA KATILIMCILARA;
 * MEB Onaylı Dış Ticaret Uzmanlık Sertifikası ve Dış Ticaret Platformu Dış Ticaret Uzmanlık Sertifikası 

Katılımcılarımıza eğitim sonunda iş başvurularında referans olarak kullanabilecekleri dış ticaret uzmanlık sertifikası sunuyoruz. 

* Çalıştıkları İşle İlgili Süresiz ve Ücretsiz Danışmanlık Hizmeti 

Öğrencilerimize sadece eğitim vermiyoruz, çalıştıkları işlerle ilgili karşılaştıkları her türlü soru, sorun, olay ya da proje de danışmanlık hizmeti sunuyor, iş hayatlarında yalnız bırakmıyoruz. 

* Süresiz ve Ücretsiz Konu Tekrarı Hakkı 

Katılımcılarımıza her ay sürekli olarak yaptığımız eğitimlerimizde ihtiyaç duydukları konularda sınırsız tekrar katılma hakkı sağlıyoruz. 

* Bir Firmada 10 Gün Staj İmkânı Sunulacaktır. 

İsteyen öğrencilerimize anlaşmalı olduğumuz firmalarda on gün staj imkanı sunarak eğitimde gördükleri tüm konuların uygulamalı olarak görme imkanı sağlıyoruz. Böylece katılımcılarımız öğrendikleri konuları daha iyi pekiştirmelerini sağlıyoruz. 

* İhtiyaç Duyabilecekleri Tüm Bilgilere Ulaşabilecekleri Zengin Bir Dış Ticaret Bilgi Bankası CD’si 

İçerisinde dış ticaretle ilgili ihtiyaç duyulabilecek onbinlerce sayfalık bilgi içeren çok geniş kapsamlı bir bilgi bankası CD’si * İş Arayan Öğrencilerimize İş Bulmalarına Yardımcı Oluyoruz. Kurumumuza çeşitli firmalardan gelen personel taleplerine yönlendirerek iş bulmalarına yardımcı oluyoruz. (Dikkat: İş garantisi veremiyoruz gelen taleplere yönlendirme yapıyoruz.)