Buradasınız:

Hakkımızda

Gelişim Akademisi, 2005 yılından itibaren kurumların ve iş hayatı profesyonellerinin ihtiyaç duyduğu mesleki ve kişisel gelişim eğitimlerini deneyimli ve uzman kadrosuyla sunmakta, bireylerin kişisel ve mesleki gelişimlerine katkı sağlamaktadır. Genel katılıma açık uzmanlık eğitimleri ve modüler eğitimler düzenlerken aynı zamanda kurumlara özel eğitim çözümleri de sunmaktadır. Sunduğumuz eğitim başlıklarımız Yönetim Eğitimleri, Pazarlama-Satış Eğitimleri, Muhasebe-Finans Eğitimleri, İnsan Kaynakları Eğitimleri, Dış Ticaret Eğitimleri, Satınalma-Lojistik Eğitimleri, Kişisel Gelişim Eğitimleridir.

Gelişim Akademisi, kurulduğu 2005 yılından bugüne kadar kurumsal değişim ve eğitim alanında ülkemizin ve dünyanın en yetkin eğitmenlerinin konsept ve bilgi birikimlerini Türkiye'ye kazandırarak, yönetim ve liderlik, müşteri hizmet kalitesi, kişisel ve kurum içi ilişkiler, kişisel gelişim ve etkinlik başta olmak üzere iş hayatının hemen her alanında verdiği kurum içi seminerler ile sektörde iş birliği içinde olduğu kurum ve kuruluşlara yüksek derecede fayda yaratmayı hedeflemiş ve bu hedefi ışığında sürekli gelişimin takipçisi ve uygulayıcısı olmuştur.

Gelişim Akademisi, uyguladığı eğitimler yanı sıra kurumunuza özel eğitim ihtiyacına yönelik eğitim içeriklerini uzman eğitmenleri ile size özel hazırlayıp uygulamaktadır.

Gelişim Akademisi, kurumunuzun talebi doğrultusunda uygulama planı içinde bulunduğunuz eğitimlerinize yönelik içerik ve Eğitmen bilgilerini sizlerle öncesinde paylaşmaktadır. Eğitimlerinizi kurum dışında farklı yerlerde, şehirlerde gerçekleştirmek istediğinizde de sizler için organizasyonu üstlenen uzman ekip arkadaşlarımız ile kusursuz hizmetler gerçekleştirmektedir.